Mokalaat


1. oktoobril 2017 toimus Saue linnas Keskuse pargis Saue ühendvalla poliitikute debatt “Mokalaat”.

Esimeses debatis arutleti teede ja transpordi teemadel. Debatis osalesid Riho Johanson ja Harry Pajundi (Reform), Meelis Telliskivi (VL Meie), Tormi Tabor (Koostöö – Meie vald VL), Jaan Moks ning Toivo Moorst (Keskerakond), Karlo Allmere (EKRE), Kaido Katalsepp ja Mati Riimaa (IRL), Ulvi Ingver ja Marje Suharov (SotsDem),

Debatt algab otseülekande 9. minutil.

 

Saue valla mokalaat: 1. debatt “Teed ja transport” Kui tahad küsida, siis postita oma küsimus kommentaaridesse ja püüame selle moderaatorini toimetada 🙂

Posted by Üritused Saue vallas on Sunday, October 1, 2017

Teises debatis on teemadeks haridus ja huviharidus. Sõna võtavad  Riho Johanson ja Tiit Isop (Reform), Tiia Tasuja ja Aivar Koitla (VL Meie), Tiia Rosenberg ja Andres Pajula (Koostöö – Meie vald VL), Mati Tartu ja Indrek Lindsalu (Keskerakond), Marek Leinemann (EKRE),  Andres Kaarmann ja Signe Laar (IRL), Ulvi Ingver ja Ole Rasmussen (SotsDem)

 

Saue ühendvalla Mokalaat “Haridus ja huviharidus”

Posted by Üritused Saue vallas on Sunday, October 1, 2017

Kolmandas debatis on teemaks kodanikuühiskond ja vabakond. Debatis osalesid Harry Pajundi ja Riho Johanson (Reformierakond), Jaak Vackermann ja Raivo Kokser (VL Meie), Diana Poudel (Koostöö – Meie vald VL), Greta Silberg ja Indrek Lindsalu (Keskerakond), Sven Sommer (EKRE), Diana Ingerainen ja Eveli Kljujev (IRL), Kristi Simon ja Ulvi Ingver (SotsDem)

Neljandas debatt toimus nimekirjade esinumbrite vahel ning laval olid Harry Pajundi ja Riho Johanson (Reform), Siiri Käpa ja Raivo Kokser (VL Meie), Andres Laisk (Koostöö – Meie vald VL), Indrek Lindsalu ja Juhan Särgava (Keskerakond), Henn Põlluaas (EKRE), Valdis Toomast ja Andres Kaarmann (IRL), Ulvi Ingver (SotsDem)

2 viimast debatti on koos allolevas videos:

 

Saue ühendvalla Mokalaat – Kodanikuühiskond & esinumbrite debatt

Posted by Üritused Saue vallas on Sunday, October 1, 2017

Ja ürituse jäädvustas Valdur Vacht ja tema pildid näha siin:

Väike fotomeenutus ka tänasest Mokalaadast. Suur tänu Valdurile nende imekenade piltide eest!

Posted by Üritused Saue vallas on Sunday, October 1, 2017