Saue valla vabaühenduste õpitoad


Suvi on vabaühenduste jaoks hämmastavalt tegus aeg ning mõnikord juhtub nii, et suure kiiruga pole aega õppida ei vigadest ega kordaminekutest. Seetõttu tekkiski idee, et äkki võiks talvel teha väikese õpitubade sarja, kus räägiks erinevatest olulistest teemadest vabaühenduste jaoks. Ma ei pea silmas siinkohal mingit väga intensiivset õppeprogrammi vaid pigem sellist kord kuus kogunemist, kus üks teadjam inimene teeks tunnise ettekande mõnest põnevast valdkonnast ja peale seda siis juba vabas vormis koos kohvi ja küpsetistega jagaks muljeid ja püüaks õpitut just enda ühenduse jaoks raamidesse sobitada.

Ja et asi põnevam oleks, siis võiks iga õpituba olla erinevas kohas – ning miks piirduda vaid tänase Saue valla piiridega? Päris põnev oleks ju tutvuda ka uute nägudega tulevasest ühendvallast ja avastada uusi põnevaid kohti nii Kernus, Nissis kui ka Saue linnas 😉

Hetkel on tegu ideega, kuid kui huvilisi on piisavalt, siis ei näe ühtegi põhjust miks mitte juba septembris esimene õpituba läbi viia… Seega kui mõte kõnetab, siis vajuta allolevat nuppu ning anna oma huvist märku!

 
Ei ole huvitatud
JAH, olen ideest huvitatud!